Ka ndėrruar jetė Amy Winhouse

Shko poshtė

Super Ka ndėrruar jetė Amy Winhouse

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 6:00 pmYlli i popit, kėngėtarja britanike, Amy Winehouse ėshtė gjetur e vdekur nė shtėpinė e saj nė Camden, nė veri tė Londrės, ka konfirmuar policia britanike.
Kėngėtarja 27 vjeēare, ka kohė qė po lufton ndaj varėsisė sė alkoolit dhe drogės.
Lajmin pėr vdekjen e saj, e kanė bėrė tė ditur, agjencitė britanike tė lajmeve, por, nuk kanė dhėnė detaje tjera pė rrethanat e vdekjes.
Britanikja u bė e famshme pėrveē pėr kėngėn, edhe pėr jetėn e saj personale. Ajo, siē ėshtė shkruar nė shumė raste, shkoi nė shumė terapi tė pasuksesshme pėr shkak tė pijes dhe pėrdorimit tė substancave narkotike.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka ndėrruar jetė Amy Winhouse

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 6:08 pm

Droga e ka mbyt gjyna edhe pse sme ka pas pelqy as nje her :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka ndėrruar jetė Amy Winhouse

Mesazh nga D3M1 prej Sat Jul 23, 2011 6:09 pm

Ishalla n'Xhenet.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Ka ndėrruar jetė Amy Winhouse

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi