Tentoi tė vriste policin, dėnohet me 55 vite burg

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Tentoi tė vriste policin, dėnohet me 55 vite burg

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 23, 2011 6:03 pmNjė grua, pėrpjekjet e sė cilės pėr tė qėlluar njė oficer tė policisė sė Chikagos dėshtuan kur plumbat ranė nga arma e saj, u dėnua me 55 vite burg.

Shandra Kidd u dėnua ditėn e enjte pėr tentativėn e vrasjes dhe posedimit tė paligjshėm tė njė arme, u raportua tė premten nga shtypi.

Autoritetet thanė se po i pėrgjigjeshin njė raporti pėr tė shtėna, dhe Kidd u largua nė kėmbė kur oficerėt ndaluan makinėn e saj.

Njė oficer e arriti Shandra Kidd-in, dhe ajo i vendosi atij njė armė nė gjoks dhe tėrhoqi kėmbėzėn. Megjithatė arma nuk ishte e mbushur pasi plumbat kishin rėnė ndėrsa Kidd po vraponte.

Kidd u pėrpoq tė qėllonte oficerin pėr njė herė tė dytė ndėrsa po luftonin por edhe njėherė dėshtoi, u raportua nga policia.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi