Jehona Sopi martohet n Las Vegas

Shko posht

Super Jehona Sopi martohet n Las Vegas

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 8:55 amLas Vegas, qyteti i kazioneve dhe i t pasurve do t jet vendi ku do t martohet kngtarja kosovare, Jehona Sopi. Lajmin e bn t ditur gazeta nga Tirana, Mapo.

Ajo do t martohet me pronarin e nj prej lokaleve m t mira t Prishtins, n muajin shtator.

Muaj m par Jehina kishte zbuluar planet pr dasmn brenda ktij viti. Shpresoj q t vesh s shpejti fustanin e bardh, kishte thn ajo. I dashuri i Jehons ka jetuar pr shum vjet n Angli.

Aktualisht Jehona sht e pranishme me videoklipin e kngs Kt ver, t realizuar n Londr.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi