Yjet, homazhe pr Winehouse

Shko posht

Super Yjet, homazhe pr Winehouse

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 9:12 amPersonalitete t njohura t jets publike n SHBA dhe Evrop, kan br homazhe si pasoj e vdekjes tragjike t Amy Winehouse.
Kngtarja britanik ka nderuar jet n moshn 27-vjeare, ndrsa sht gjetur e vdekur n shtpin e saj n Londr t shtunn pasdite.

Yjet ka shfrytzuar profilet e tyre n rrjetet sociale pr t shprehur pikllimin e tyre pr ndarjen nga jeta t Amyt.

Demi Moore, Ashton Kutcher, Rihanna, Juliette Lewis, Nathan Followill (Kings of Leon), Lily Allen, Jessica Alba, Ricky Martin, Ronan Keating, Pete Wentz, LeAnn Rimes, Emma Bunton, Kelly Osbourne etj., jan vetm disa nga emrat q kan shprehur shokimin e tyre pas vdekjes s Winehouse.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi