Femrat e urrejn shopingun?!

Shko posht

Super Femrat e urrejn shopingun?!

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 2:25 pmNj lajm i mir pr t gjith meshkujt q presin prpara kabinave t zhveshjes- rreth gjysms s femrave nuk u plqen q t blejn tesha.
Ato mrziten nga fakti se duhet t krkojn veshjen ideale, pastaj urrejn t zhvishen dhe t krkojn madhsin q u nevojitet.

Nj hulumtim i realizuar nga Mintel ka zbuluar t vrtetn shokuese: 44 pr qind e femrave e urrejn shopingun.

Prve veshjes, zhveshjes, krkimit t numrit t madhsis s prshtatshme etj., femrat e urrejn edhe faktin se shumica e rrobave jan t dedikuara vetm pr moshat e reja.

Prandaj, 27 pr qind e t anketuarave jan ankuar se nuk mund t gjejn nj butik, q shet veshje moderne dhe trendi edhe pr femrat q nuk jan n mosh t re.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi