Dafina, rreziku kryesor pr Gentn

Shko posht

Super Dafina, rreziku kryesor pr Gentn

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 2:29 pm
Jo m kot mbahet si m e mira dhe m e talentuara jo vetm ndr radht e kngtareve kosovare, por edhe ato t Tirans. Genta sht n krye t do top liste, me an t suksesit t kngve t saj q gjithmon kthehen n hite, me an t imazhit unik, t veshjeve po kshtu edhe karakteristiks m t veant q ajo ka, krcimit, transmeton Bluetooth.

Por, si shkruajn fansat n profilin e VIP-ave shqiptar, rreziku numr 1 pr t e mban nj emr, dhe ajo sht Dafina Zeqiri. Kjo pr vet faktin se Dafina po i afrohet gjithmon e m shum Gents, n do aspekt t saj, dhe pse jo, shum shpejt edhe mund t kaloj n avantazh.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi