Meda thyen rekorde edhe kt vit

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Meda thyen rekorde edhe kt vit

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 2:29 pm

- Kngtari i shumkrkuar Mehedin Prgjegjaj Meda sht duke korrur suksese t mdha n koncerte e mbrmje muzikore. Ai sapo sht kthyer nga Ulqini ku ka pasur mbi 10 koncerte n t cilat thot se sht ndjer mjaft i knaqur.

Kt sezon vere jam shum i ngarkuar me koncerte e mbrmje muzikore, sapo jam kthyer nga bregdeti i Ulqinit ku kam kaluar shum mir me adhuruesit e mi, ka thn ai pr Zri.

Albumi q lansoi gjat ktij muaji Meds i solli shum sukses. Ai vazhdon t krkohet edhe n shum vende jasht Kosovs, n t cilat koncerte thot se po interpreton kngt e reja t albumit. Me gjith angazhimet muzikore Meda nuk l anash as hobin e tij ndaj sportit. Ai vazhdon ta drejtoj klubin futbollistik Hajvalia.

Mijra eurot q i fiton duke knduar, mes tjerash ai po i investon edhe n sport. Jam drejtor i klubit futbollistik Hajvalia dhe bashk me shokun tim Ragipin vazhdojm ta mbajm kt ekip, thot ai. Krahas puns dhe angazhimeve t mdha n profesion, Meda ka menduar t bj edhe pak pushim.

Me datn 21 gusht ai do t udhtoj drejt bregdetit t Turqis pr ti kaluar disa dit pushimi. Nga puna e madhe q kam, m nevojitet edhe pushimi. Kemi vendosur bashk me bashkshorten dhe djalin tim Aldianin ti bjm disa dit pushim n Turqi, ka prfunduar ai.

Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit