Tuna hedh posht do akuz se dashuron femrat

Shko posht

Super Tuna hedh posht do akuz se dashuron femrat

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 3:04 pmKngtarja e njohur Ajtuna Sejdini ka hedhur posht do prfolje se ajo sht lezbike apo biseksuale. Pr ta demonstruar ket, Tuna u prqendrua t nj grua e moshuar qe shpesh vjen tek E Diela Shqiptare duke thn se ajo ishte e vetmja femr q dashuronte, si nj grua e respektuar, puntore, familjare dhe e qet. Me kt demonstrim Tuna donte t tregonte se ajo nuk ka prirje homoseksuale dhe ktu u mbshtet edhe nga Ardit Gjebrea i cili prforcoi kur tha se t jesh njeri i njohur dhe person publik, ka kostot e veta. Tuna dukej shum rehat n ushheqje t probramit, por sigurisht q nuk mund t dilte jasht asaj q ajo di t bej m mir, pra t kndoj dhe pikrisht pr Te Dieln Shqiptare dhe pr te gjith spektatoret Tuna kndoi kngn m t re t saj Dysheme si dhe disa kng te tjera.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi