Teksas, nj person vret pes t tjer

Shko posht

Super Teksas, nj person vret pes t tjer

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 24, 2011 6:18 pm


Nj person i armatosur ka hapur zjarr n nj fush patinazhi n Teksas, duke vrar pes persona dhe plagosur tre t tjer, para se t qllonte veten.
Autoritetet policore thon se ngjarja zuri vend pas nj znke t nxeht mes burrit dhe gruas, gjat nj feste t ditlindjes n qytetin Grand Praire, q sht 24 kilometra n perndim t Dallasit.

Policia nuk ka dhn detaje shtes n lidhje me t shtnat, duke thn se n kt moment, dhuna duket t jet shkaktuar nga nj situat e brendshme. Policia thot se incidenti sht nn hetime.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi