NATO godet pėrsėri objektiva nė Tripoli

Shko poshtė

Super NATO godet pėrsėri objektiva nė Tripoli

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 24, 2011 6:19 pm


Aeroplanėt luftarakė tė NATO-s kanė fluturuar gjatė natės duke sulmuar pėrsėri mbi caqet nė kryeqytetin libian Tripoli.
Deutsche Welle njofton se njė kundėrshtar politik i pushtetmbajtėsit Muammar al Gaddafi njoftoi nė internet pėr katėr shpėrthime, ndėrsa objektivat ka gjasa qė tė kenė qenė ndėrtesa e forcave tė sigurimit ose njė depo me armė objektivi i sulmeve.

Nga lufta civile nė Libi prej javėsh mbizotėron njė situatė e paqartė mes trupave tė Gaddafit dhe kryengritėsve tė mbėshtetur nga NATO.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi