Jemen, pes t vrar nga sulmi

Shko posht

Super Jemen, pes t vrar nga sulmi

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 24, 2011 6:21 pm


T paktn pes persona kan humbur jetn dhe dhjetra t tjera jan plagosur nga shprthimi i nj makine bomb n Aden t Jemenit.
Autoritetet e rendit thon se sulmi ndodhi pran nj kampi t ushtris.

Zyrtart kan folur nn kushte anonimiteti dhe nuk kan dhn hollsi t tjera pr viktimat.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi