Norvegjia n zi

Shko posht

Super Norvegjia n zi

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 24, 2011 6:22 pm


Kambanat e kishave jan dgjuar n Oslo, n fillim t nj shrbimi prkujtimor pr viktimat e sulmeve t t premtes q lan t paktn 92 t vrar. N mes t pranishmve n kt prkujtim ishin edhe kryeministri norvegjez, Jens Stoltenber dhe antar t familjes mbretrore.
"donjri prej atyre q kemi humbur, sht nj tragjedi n vetvete. S bashku, ata jan nj tragjedi kombtare", sht shprehur Stoltenberg.

T paktn 85 persona jan qlluar pr vdekje n nj takim rinor t Partis Laburiste n ishullin Utoya, vetm pak or pasi shtat persona humbn jetn nga shprthimi i bombs n ndrtesat qeveritare n Oslo.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi