Miss trashaluqja

Shko posht

Super Miss trashaluqja

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 6:22 pmPeshon 147.3 kg dhe sapo ka marr nj mim bukurie. Napolitanja Ornella Chiapperini sht zgjedhur Miss Trashaluqja e Italis, gjat konkursit t zhvilluar n Piza.

Italiania 26-vjeare sht shtpiake dhe nj vit m par mori mimin Miss Simpatia, kur peshonte 150 kilogram, transmeton NOA.

28 konkurrentt kishin t nj peshe mbi 100 kg dhe ky ishte edicioni i 22-t.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi