Hadzic, t hnn del para gjykats

Shko posht

Super Hadzic, t hnn del para gjykats

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 24, 2011 6:22 pm


Goran Hadzic, i akuzuari i Hags pr krime lufte, t hnn do t paraqitet pr her t par para gjykatsve t Tribunalit, n lidhje me aktakuzn q e rndon at pr krime lufte n Kroaci.
Sipas zdhnses s gjykats Nerma Jelacic, n ditt e ardhshme ai pritet t ket takime me prfaqsuesit e Tribunalit, t cilt do ti shpjegojn se n far mnyre mund ta formoj ekipin e tij t mbrojtjes.

Hadzic akuzohet pr krime lufte dhe krime kundr njerzimit q rrjedhin nga mizorit e kryera n Kroaci, n periudhn 1991-1995.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi