Selena kndon pr fansa e rinj

Shko posht

Super Selena kndon pr fansa e rinj

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 6:24 pmSelena Gomez thot se ajo sht m shum e lidhur me fansat m t rinj se sa ata t moshs s saj.
19 vjearja e cila sht n lidhje me 17 vjearin, Justin Bieber, thot se ajo sht po aq e pa sigurt sa fansat e saj t rinj dhe sht e lumtur q mund t rritet s bashku me ta.

Un ia dal m mir me fmijt se sa me njerzit e moshs time. Un po rritem, por ata po rriten s bashku me mua. Ne t gjith kalojm npr gjra t njjta, duke u ndjer uditshm n trup dhe kshtu, tha Selena.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi