M e mir se Madonna? (Video)

Shko posht

Super M e mir se Madonna? (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 6:51 am
Antarja e grupit The Gossip, Beth Ditto n nj paraqitje t saj n Mosk ka knduar kngn e Madonnas Vogue, dhe kt e bri e mbuluar vetm me t brendshme. Adhuruesit shprehn admirim dhe ngazllim pr paraqitjen e saj t guximshme. Po ju?


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi