Dafina fiton para Lyrical Son

Shko posht

Super Dafina fiton para Lyrical Son

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 6:53 am
Dafina Zeqiri ka arritur q me vshtirsi ta siguroj vendin e par n top listn Telegrafi pr kt jav, duke mposhtur me pak vota diferenc nj prej shum hiteve t Lyrical Son.
Dangerously In Love me 927 vota shpallet hiti i javs, para Pse TFola nga Lyrical Son me 759 vota. Nj pozicion t tret t fort po ashtu e zotron knga Bang Bang e Dj Blunt, Real 1 dhe TDS me 597 vota.
Vendi.

Kngtari/knga.

Vota

1

Dafina Zeqiri - Dangerously in Love

927

2

Lyrical Son - Pse T'fola

759

3

Dj Blunt, Real 1 & TDS - Bang Bang

597

4

NR - NR Force

273

5

Lyrical Son feat. Mc Kresha & Singullar - Kon pe shan me nan

208

6

NRG Band - Rina Rina

221

7

Noizy feat. Eni Koi - So Hot

191

8

Elvana Gjata - Kudo q jam

134

9

Mc Kresha feat. Lyrical Son - Pa Mu

115

10

Presioni - Zgedhe Njo

113

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi