Martohet Glauk Konjufca

Shko poshtė

Super Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 11:15 amAnėtari i lėvizjes Vetėvendosje dhe njėherėsh deputet nė Parlamentin e Kosovės, Glauk Konjufca, i ka dhėnė fund beqarisė.
Pa bėrė asnjė ‘zhurmė’ rreth martesės sė tij, Glauku ka realizuar njė ndejė private pėr dasmė vetėm me miqtė e ngushtė dhe sa mė larg mediave, njoftojnė portali Indeks.

Glauk Konjufca pėrveē deputet ėshtė edhe nėnkryetar nė Kuvendin e Kosovės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga edi-viti prej Mon Jul 25, 2011 11:21 am

ani mir qe koka martu..ishalla trashigohen..ti nora u myte tu i kqyr kush po martohettt ehhehehehe

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 11:24 am

hahahahah e ndjeki shum show bizin Edii

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga edi-viti prej Mon Jul 25, 2011 11:25 am

Sy Zeza shkruajti:hahahahah e ndjeki shum show bizin Ediiheheeh ani ani ndejke sho bisin veq mos merr shum lakmi ne keta qe po martohen..se boll mir je knaqu edhe naj dit se sit martohesh ma smnundesh mu knaq..ehheheheh

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Jul 25, 2011 11:37 am

Ishalla po bahet rahat ky thmija e nuk ban zhurm tash.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 25, 2011 2:04 pm

Haj mrej per at gru qka e paska gjet.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Martohet Glauk Konjufca

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi