Ēiljeta: Kėtė vit paguhemi mė shumė

Shko poshtė

Super Ēiljeta: Kėtė vit paguhemi mė shumė

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 11:16 amĒiljeta Xhilaga gjatė njė interviste pėr mediat shqiptare ka thėnė se nė aspektin e fitimeve ky vit ėshtė mė i begatshėm se sa vitet e kaluara.
Sipas kėngėtares, artistėt kėtė vit paguhen shumė mė mirė se viteve tė kaluara, kjo pėr arsye se turizmi ka filluar tė zhvillohet mė shumė.

“Ky ėshtė viti mė i begatė, ėshtė viti, ku jo vetėm unė, por edhe shumė artistė tė tjerė paguhen mė mirė se nė ēdo vit tjetėr. Nuk dua tė them pėr pazare konkrete, pasi ato varen nga shumė faktorė tė ndryshėm, por dua tė them se kėtė vit, shuma qė na ofrohet janė mė tė mėdha se nė ēdo kohė tjetėr. Ndoshta kjo ka tė bėjė edhe me shtimin e turistėve, por edhe me rritjen e frekuentimit tė jetės sė natės”, ka thėnė Ēiljeta.

Pėrveē qė ėshtė duke fituar mirė ajo ka thėnė se edhe dashuria ėshtė duke i ecur shumė mirė.

“Tė them tė drejtėn ky ka qenė viti mė i bukur i imi. Ėshtė deri tani njė vit i mrekullueshėm, nuk di ē’tė them, por ka qenė njė vit i mbushur me shumė suksese, me shumė dashuri, me shumė emocione. Ka qenė ndėr vitet mė tė bukura dhe do tė uroja dhe shpresoja qė kėshtu siē ka nisur dhe vijuar tė pėrfundojė deri nė fund. Edhe nė jetėn sentimentale ka qenė njė vit shumė i mirė, jam e dashuruar mė shumė se kurrė”, ka shtuar kėngėtarja seksi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi