Rruajtja m e shpejt n bot (video)

Shko posht

Super Rruajtja m e shpejt n bot (video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 6:58 pmPersoni n kt video mundet t bj dika q t gjith meshkujt e tjer do ta dshironin n mngjes kur shpejtojn pr pun t teshtijn dhe t jen t rruar!
Natyrisht, kjo nuk sht e mundur, por autori i videos ka treguar aftsit e shquara me kamer dhe njohurit pr montazh, ndrsa videoja e tij ka trhequr shum vmendjen n internet, transmetojn mediet e huaja.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi