Kreatori 12-vjear i Michelle Obams

Shko posht

Super Kreatori 12-vjear i Michelle Obams

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 6:59 pm
- Grant Mower ka vetm 12 vjet, por qysh tani merret seriozisht me kreacionin e veshjeve, dhe m par e ka angazhuar edhe zonja e par amerikane, Michelle Obama.
Mower arriti q vetm me 12 vjet t realizoj at q ndrrojn shum koleg t tij m t moshuar, q midis klientve t tij t jet edhe Michelle Obama, transmetojn mediet britanike.
Mower, i cili sht nga Teksasi, gjithmon ka treguar interesim t madh pr dizajnimin e veshjeve t femrave, e veanrisht fustaneve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi