Nj birr pr femrat?

Shko posht

Super Nj birr pr femrat?

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 7:00 pmNdrsa i mirpret t gjith ata q i nnshtohen shklqimit t saj t art, birra ende perceptohet si nj zgjedhje pr meshkujt.

Pavarsisht nse ky mendim ka baza apo jo, shum femra e plqejn birrn. Por Molson Coors ka pr qllim t trheq m shum femra duke nisur nj linj t re t birrs specifikisht pr femrat.

Sipas nj reviste angleze, "Animee" e Molson Coors do t jet nj pije m pak e gazt dhe me nj shije m t leht, alternative e birrs konvencionale. Pas dy vite krkimesh pr "marrdhniet e femrave me birrn", birraria amerikane do t lshoj Animee-n, e cila do t jet n tre versione.

Deri tani, sipas sondazheve t nj reviste britanike 36.1 pr qind jan n favor pr nj birr specifikisht pr femra dhe 63.9 jan kundr. Birra "Animee" pritet t dal n treg kt ver n Britani.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi