Eliza Dushku refuzon ftesn e ushtarit amerikan

Shko posht

Super Eliza Dushku refuzon ftesn e ushtarit amerikan

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 25, 2011 7:03 pmRreshteri i forcave ajrore Felisberto po shpreson t rekrutoj aktoren Eliza Dushku pr t marr pjes n nj ndeshje bejsbolli me t kur ai t kthehet nga Afganistani- dhe krkesn e ka realizuar nprmjet nj video n YouTube.

Lajmi i mir pr rreshterin Felisberto sht se Eliza thot n llogarin e saj n Twitter se do t′i plqente t shkonte n nj loj t Red Sox - por lajmi i keq sht se ajo dshiron ta shoh ndeshjen me t dashurin e saj Rick Fox dhe jo me rreshterin Felisberto.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi