Jennifer Lopez feston ditlindjen n Miami

Shko posht

Super Jennifer Lopez feston ditlindjen n Miami

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 7:29 amKngtarja Jennifer Lopez ka festuar ditlindjen e 42-t n Majami. Lopez festimin e ditlindjes e ka organizuar n restorantin Scarpeta, q sht nj nga m t njohurit n Majami. Ajo ka festuar ditlindjen n rrethin familjar dhe t miqve me disponim t mir, prkundr problemeve private, shkruajn tabloidet amerikane.
Si dihet, Lopez sht ndar nga kngtari Marc Anthony pas 7 vjet martese. Ata jan martuar n qershor 2004 dhe kan dy fmij, binjakt Amy dhe Max.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi