E gjetėn nė gropė septike duke kėnduar

Shko poshtė

Super E gjetėn nė gropė septike duke kėnduar

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 7:37 amNjė burrė kinez, i cili u gjet duke kėnduar nė njė gropė septike, u shpėtua pasi ishte zhytur nė gjiriz deri nė fyt nė pėrpjekje pėr t’i ikur njė sherri qė e kishte nxitur vetė, shkruan Metro.
Yuan Fan u fut nė gjiriz pasi kishte dalė tė pinte nė Kunming, kryeqyteti i provincės Yunnan nė jugperėndim tė Kinės, ndėrsa ra nė bela me njė grup burrash. Duke u pėrpjekur tė largohej nga rrahja e sigurt ai vėrejti – njė strehimore jo shumė tė mirė – njė gropė septike.

Pasi u zhyt nė gropė ai mė pas u fsheh nė jashtėqitjet njerėzore derisa ndjekėsit nuk u larguan. Burri 32-vjeēar u zbulua vetėm pasi ia krisi kėngės ndėrsa banorėt lokalė thirrėn shėrbimin e emergjencės tė cilėt u detyruan tė veshin uniforma kundėr materieve kimike pėr ta nxjerrė burrin nga gropa.

Fillimisht nuk patėn shumė fat pasi Yuan zhytej dhe notonte sa herė qė punėtorėt pėrpiqeshin ta nxirrnin nė njė vend mė tė sigurt. Mė nė fund pas dy orė nė arrati ai u nxor nga gypi dhe pasi i tha faleminderit ekipit tė shpėtimit u largua.

Zėdhėnėsi i zjarrfikėsve, i cili mori pjesė nė kėtė operacion shpėtimi, u tha mediave lokale: “Me ta nxjerrė nga gropa ai tha faleminderit dhe ia krisi gjumit. Kur e zgjuam ai sėrish na falėnderoi dhe u nis tė ecė nė drejtim tė asaj qė ne besojmė se ka qenė shtėpia e tij”.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi