Shou me krokodilė

Shko poshtė

Super Shou me krokodilė

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 7:44 am

Vizitorėt e parkut tė njohur tajlandez, “The Million Years Stone Park & Pattaya Crocodile Park” nė Pattaya, kanė mundėsinė tė “kėnaqen” me performancėn e jashtėzakonshme tė mundėsit tajlandez, i cili vetėm me duar lufton me krokodilė.
Fotografi Tom Hovel, njė nga tė shumtėt qė ishin tė pranishėm nė shou, thotė se krokodilėt janė tė mėdhenj dhe duken shumė tė zemėruar, transmetojnė mediet britanike.
“Pavarėsisht sesa paguajnė pėr atė qė bėnė, nuk mjafton”, ka thėnė njė turist i tronditur, i cili me skepticizėm shikoi performancėn e rrezikshme.
Parku tajlandez rrit krokodilėt e vet dhe pretendon se ka numrin mė tė madh tė krokodilėve nė vend.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi