Shfaqen foto ekstreme t Lady Gaga

Shko posht

Super Shfaqen foto ekstreme t Lady Gaga

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 7:46 am

Revista Vogue e Japonis kishte t ruajtur n arkivat e saj q prej dy vitesh nj reportazh fotografik polemik t Lady Gaga dhe kto foto tashm jan filtruar n rrjet.
N nj nga fotot, kngtarja pozon krejtsisht nudo, e lidhur me litar tek kmbt dhe duke pir cigare.
Ky sesion fotografik sht realizuar n vitin 2009. Mediat bjn t ditur se vet Gaga ka ndaluar publikimin e fotove sepse jan shum erotike.
Pr momentin, Lady Gaga nuk sht prononcuar pr kt skandal.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi