Vdekja e Amy, prindrit: E prisnim nj fund t till

Shko posht

Super Vdekja e Amy, prindrit: E prisnim nj fund t till

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 7:50 am

Policia britanike ka deklaruar se do t nis sot ekzaminimin e trupit te kngtares Amy Winehouse, pr te zbuluar shkakun e vdekjes se papritur. Kur kane kaluar dy dite nga ngjarja kur 27-vjearja sht gjetur e vdekur ne shtpin e saj ne Londr, vend i cili sot sht mbushur ne nder te saj me lule, karta, foto por edhe paketa cigaresh apo shishe vodka.
Pr policin dhe familjen, zyrtarisht shkaqet e vdekjes jan ende te paqarta, ndonse ne nj deklarate tronditse e ma, sht shprehur se e priste nj fund te tille te se bijs. Familjaret krkojn trupin e Amy pr ti bere asaj nderimet e fundit, ashtu si e meriton nj artiste e famshme.
Me pas artistet me te njohur ne mbare boten, do te mbajn nj koncert pr ta kujtuar edhe nj here miken dhe kolegen e tyre. Ngushllime dhe keqardhjen pr kt humbje e kane prcjell emra te njohur si Rihana, Lily Allen, Jessica Alba, Ricky Martin, Ronan Keating, Pete Wentz, LeAnn Rimes, Emma Bunton, Kelly Osbourne, aktoret Rusell Brand, Demi More, Ashton Kutcher etj. Si pr ironi te fatit, Amy Winehouse, u nda nga jeta ne moshn 27-vjeare, ashtu sikurse ka ndodhur edhe me artiste te tjer te njohur ndryshe si Klubi famekeq 27. Ne te bjn pjese kngtari Brian Jons i Rolling Stones, Jenis Joplin, Jim Morrison i The doors, Kurt Cobain i Nirvana, kitaristi Jimy Hendrix, rreperi i famshem Tupac etj.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi