Lopez rikthehet n kraht e Diddyt?

Shko posht

Super Lopez rikthehet n kraht e Diddyt?

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 9:01 amBurime n internet bjn t ditur se Jennifer Lopez sht rikthyer n kraht e ish-t dashurit t saj, P. Diddy.
Sipas burimeve t afrta me reperin dyshja kan komunikuar q nga viti i kaluar kur martesa e J Lo me Marc Anthonyn filloi t lkundet, pasi kishin qndruar larg njri-tjetrit pr afro nj dekad, q kur i dhan fund lidhjes s tyre.

[Diddy] nuk ka pritur q Jennifer ta telefonoj at. Ata nuk kan folur pr vite dhe prnjher ajo po i telefonon dhe i shkruan mesazhe, ka thn burimi i afrt i Diddyt pr disa media n internet.

Por Diddy dhe Jennifer jo vetm q kan komunikuar me telefon dhe mesazhe, por ata jan takuar edhe fizikisht n dy raste. Dyshja s fundi jan takuar edhe javn e kaluar, kur J-Lo ka fluturuar n New York.

Diddy erdhi shpejt dhe menjher shkoi n nj zon private... pas rreth 20 minutash erdhi J Lo. Isha i tronditur, ka thn nj dshmitar okular.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi