Nora Istrefi si Kush?

Shko posht

Super Nora Istrefi si Kush?

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 9:12 am

Nora Istrefi nuk mund t shmang t bj at q bjn idhujt e saj.
Ajo kopjon cdo detaj t VIP-ave tjer qoft n veshje, lvizje apo edhe n estetik.
Edhe m par patm publikuar fotografi ku shihej qartazi se Nora Istrefi kopjon VIP-t ndrkombtar por ja q tash vendosm t publikojm disa fotografi t reja q jan publikuar tek faqja Nora Istrefi si kush n Facebook.
Ne po i publikojm 30 fotografi n kt artikull kurse pr ti par t gjitha fotografit dhe pr ti lexuar komentet q jan dhn pr kto fotografi klikoni ktu
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nora Istrefi si Kush?

Mesazh nga GentleMan prej Tue Jul 26, 2011 9:51 am

noraaaaaa se kam dit se je fotokopje seee tybe tkisha kqyr :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi