Mentori ndahet nga grupi Kthjellu?

Shko posht

Super Mentori ndahet nga grupi Kthjellu?

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 9:14 amNse e keni vn re klipin e ri t ardhur dit m par nga kngtari Mentor, i grupit Kthjellu, aty citohet vetm emri dhe mbiemri i artistit dhe jo i grupit.
Ndoshta Mentori nuk bashkpunon m, apo sht ndar dhe shprbr grupi Kthjellu?. Kt ende nuk e dim! Por, si duket t gjithve ju interesoi knga, e cila pritet si thuhet t transmetohet edhe n MTV.
Ndrsa, kngtari n kt klip t kngs me titull Engjll vjen edhe me aktrimin e tij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi