Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrn

Shko posht

Super Adelina: Ende askush nuk ma ka thyer zemrn

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 27, 2011 5:35 amAdelina Emini, e cila s fundi ka realizuar kngn Tipsy n bashkpunim me Genc Prelvukaj, gjat nj interviste pr Telegrafi ka thn se fatmirsisht zemra e saj nuk sht thyer asnjher deri m tani.
E di q nuk do ta besoni, por fatmirsisht deri m tani, nuk kan arritur t ma thyejn zemrn. Ndoshta, pse sht vshtir t deprtosh tek ajo, ka thn Adelina.

E pyetur se far mund ta bj nj femr m t menur n dashuri, dshtimet apo fitoret, ajo ka thn: Kur njeriu mson nga gabimet, ather i bie q n kt rast edhe femra t bhet m e menur dhe m e fort nga dshtimet.

Kngtarja ka pohuar se sht nj femr shum e guximshme. Jam mjaft e guximshme pr dika q vrtet e dshiroj, di edhe t rrezikoj duke i pasur parasysh edhe pasojat e rrezikut. Deri m tash, nuk kam ndonj gj q do t kisha lakmuar, ka shtuar Adelina.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi