Lyricali: Kresha, m i miri n histori

Shko posht

Super Lyricali: Kresha, m i miri n histori

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 27, 2011 5:36 amNjri prej reperve m n form, Lyrical Son, ka deklaruar se bashkpuntori i tij m i afrt, MC Kresha, sht reperi m i mir q ka ekzistuar ndonjher.
Ai sht m shum se mik pr mua. Ai sht familjar pr mua. MC Kresha sht ai q un tamam quaj shqiptar. Ai sht reperi m i mir q ka ekzistuar ndonjher, theksoi Lyrical Son pr Telegrafin.

Intervistn e plot t Lyrical Son mund ta lexoni t hnn e ardhshme, ku pos tjerash mund t gjeni detajet mbi albumin e ri Pr Inati TNjoni TTjetrit Records dhe shum e shum gjra t tjera t cilat Festim Arifi a.k.a Lyrical Son i zbuloi vetm pr portalin ton.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi