Dafina anulon koncertin pr shkak t policit t vrar

Shko posht

Super Dafina anulon koncertin pr shkak t policit t vrar

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 27, 2011 12:33 pmDafina Zeqiri, e cila sot i sht dashur t mbaj koncert n nj nga lokalet n Mitrovic, ka anuluar kt koncert pr shkak t vdekjes s pjestarit t Policis s Kosovs.
M t kuptuar pr vdekjen e tij, Dafina nprmjet faqes s saj n Facebook ka njoftuar t gjith fansat se ka vendosur t anuloj koncertin e parapar t mbahej sot n nj lokal n Mitrovic, duke shprehur keqardhje dhe ngushllime pr familjen e policit t vrar.

Dafina Zeqiri e cila kt muaj ka realizuar kngn Dangerously in Love s shpejti pritet t vij me projekte t reja.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi