Rihanna, femra e vitit

Shko poshtė

Super Rihanna, femra e vitit

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 27, 2011 12:38 pm

Rihanna ėshtė femra e vitit sipas edicionit italian tė revistės ‘Vogue’.
Cmimi i revistės i ėshtė dhėnė kėngėtares jo vetėm pėr karrierėn e saj tė suksesshme nė muzikė, por edhe pėr vlerat humane.
Vajza nga Barbados ka marrė pjesė nė shumė projekte bamirėsie gjatė kėtij viti dhe ėshtė vlerėsuar gjithashtu pėr kapėrcimin e shumė problemeve nė jetėn e saj, siē janė marrėdhėnia e vėshtirė me Chris Brown dhe me babain e saj, Ronald Fenty.
“Rihanna ėshtė mbretėresha e popit. Ka arritur tė ketė sukses nė karrierėn e saj pavarėsisht problemeve nė jetėn private”, shkruan ‘Vogue’
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi