Gaga shpesh ngatėrrohej me Winehouse

Shko poshtė

Super Gaga shpesh ngatėrrohej me Winehouse

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 27, 2011 3:07 pm
Lady Gaga ėshtė veēanėrisht e prekur nga vdekja e Amy Winehouse pasi ajo shpesh ishte ngatėrruar me kėngėtaren problematike para se ajo tė vdesė.
“Ėshtė njė mėsim pėr gjithė botėn. Mos i vritni superyjet, kujdesuni pėr shpirtin e saj. Unė isha askush kur dola pėr tė parėn herė. Dilja nė rrugė dhe njerėzit mė thoshin ‘Amy’. Thjesht mbaj mend se ndjehesha sikur nuk isha vetėm, pasi ajo ishte aq ndryshe”, ka thėnė Gaga nė njė intervistė.

Kėngėtarja e hitit “Poker Face” po ashtu ka shfrytėzuar faqen sociale Twitter pėr tė shprehur keqardhjen e saj pas vdekjes sė kėngėtares britanike.

“Amy e ka ndryshuar muzikėn pop pėrgjithmonė, mbaj mend se e dija se kishte shpresė, dhe ndjehesha se nuk jam e vetme pėr shkak tė saj. Ajo e jetonte xhazin, ajo e jetonte bluzin”, ka shkruar Gaga
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi