Lady Gaga: "Mos e vrisni super-yllin"

Shko posht

Super Lady Gaga: "Mos e vrisni super-yllin"

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 27, 2011 3:30 pm
Lady Gaga ka folur pr vdekjen e Amy Winehouse dhe u ka thn fansave t "mos e vrasin super-yllin".

Gaga bri thirrjen e saj ndrsa fliste pr kngtaren e "Back To Black".

"Ky sht nj msim pr botn. Mos e vrisni super-yllin" ka thn Lady Gaga.

Kngtarja e Judas, gjithashtu tha se ajo e donte "shum" Amy-n dhe zbuloi se para se t bhej e famshme, shpesh e ngatrronin me kngtaren e muziks soul
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi