Lopez prpiqet t harroj divorcin

Shko posht

Super Lopez prpiqet t harroj divorcin

Mesazh nga Binna prej Wed Jul 27, 2011 3:31 pm
Duket sikur Jennifer Lopez po prpiqet t harroj divorcin nga Marc Anthony, duke iu prkushtuar plotsisht puns. Kngtarja u kthye m par n SHBA nga Ukraina, ku kndoi n dasmn e djalit t manjatit t nafts, Azam Aslamov.

Lopez pr kt performanc t shkurtr mori nj milion dollar.

Lopez tani ka nisur xhirimet pr filmin e saj t ri, What to Expect When Youre Expecting, ku do t aktroj s bashku me Chris Rock, Cameron Diaz dhe Elizabeth Banks.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi