Prekja ėshtė shėruese!

Shko poshtė

Super Prekja ėshtė shėruese!

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 5:45 amPos qė shėron zemrat tona dhe na jep gėzimin jetėsor, si duket ajo e shėron madje edhe kokėdhimbjen.
Domethėnė, nėse ju dhemb koka, nė vend qė tė pėrdorni tabletėn, merreni pėr dore tė dashurėn apo tė dashurin tuaj. Shkencėtarėt nga Universiteti i Kalifornisė kanė gjetur 25 vullnetarė, tė cilėt gjatė gjysmės sė vitit tė fundit ishin nė lidhje tė lumtur.
Ėshtė treguar se partnerėt kanė qenė analgjetiku i mirė pėr njėri-tjetrin - vetėm shikimi i fotografisė sė personit tė dashur ka zvogėluar reaksionin fizik nė kokėdhimbje ndėrsa nė mėnyrė tė shkėlqyeshme ka ndihmuar edhe mbajtja pėr dore.
Marrėdhėniet shoqėrore pėr njerėzit janė shumė tė rėndėsishme, theksojnė shkencėtarėt. Kėshtu, gratė nė lindtore vėrtet do tė kishin dobi nga mbajtja e tė dashurit pėr dore, ndėrsa me kėtė sqarohet edhe "shėrueshmėria' e puthjes sė nėnės nė vendin me dhimbje, e cila shpesh e qetėson reaksionin e fėmijės ndaj dhimbjes.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi