Beyonce i bashkohet "'Destiny Child"

Shko posht

Super Beyonce i bashkohet "'Destiny Child"

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 5:51 am
Beyonce Knowles u bashkua me ish antaret e grupit q i takonte edhe vet dikur (Destiny's Child), Kelly Rowland dhe Michelle Williams n hotelin Standard n New York.

Treshja u b bashk pr nj fest pr nder t albumit t Kellyit 'Here I Am'.

Atyre ju b edhe pyetja se a do t bashkohen n nj t ardhme prsri.

Kelly tha se nuk kan biseduar pr kt gj, edhe pse takohemi do jav.

Mirpo, si transmeton Qendra, vshtir se do t'i shohim bashk si nj grup, por me siguri se mund t'i takojm n t ardhmen me ndonj bashkpunim t veant._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi