Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "znk" n Twitter?

Shko posht

Super Bleona Qereti dhe Eliza Dushku, "znk" n Twitter?

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 5:55 amDisa dit pasi Eliza Dushku ka postuar n Twitter se sht krenare q sht shqiptare, Bleona Qereti gjithashtu ka postuar disa mesazhe n Twitter, n t cilat i drejtohet aktores me origjin shqiptare. Nuk dihet ende me saktsi por mendohet se Bleona Qereti dhe Eliza Dushku kan pasur nj znk, ndoshta n lidhje me "t qnit krenare q jan shqiptare".

"Gzohem q po shkruan tek un pr pak m tepr reklam pr t thn ′se je patriotike′ n t qnit shqiptare. Do t ishte mrekulli sikur t ishte me t vrtet vendi yt. Dhe t kishe lindur atje. Cfar ke br pr Shqiprin koht e fundit? ′Nj krenare q sht shqiptare′ duhet ta dij se nse sulmon nj shqiptar, prgjigja do t jet m e madhe se sa e pret" ka shkruar Bleona n faqen e saj n Twitter duke iu drejtuar Eliza Dushkut.

Nuk dihet se far ka ndodhur midis Bleons dhe Elizs por mendohet se ka t bj me thashethemin e mohimit t gjuhs shqipe nga Bleona.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi