Adriana Lima, mami me trupin perfekt

Shko posht

Super Adriana Lima, mami me trupin perfekt

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 10:02 amPushimi n plazhin e Miami-t me vajzn Valentina sht rasti i duhur pr paparacin pr t fotografuar modelen bukuroshe braziliane Adriana Lima.
Tridhjet vjecarja e kalon pr mrekulli provn me rrobe banjo duke treguar nj fizik pr tu admiruar dhe patur zili.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi