Unikkatil: TBA koncert nė Prishtinė pėr 28 Nėntor

Shko poshtė

Super Unikkatil: TBA koncert nė Prishtinė pėr 28 Nėntor

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 10:03 amThe Bloody Alboz paralajmėrojnė se do tė jenė mė 28 nėntor 2011 nė Prishtinė ku do tė mbajnė koncert pėr nder tė Ditės sė Flamurit. Ai edhe i la njė mesazh tė gjithė ‘armiqve’ tė TBA se ‘ka ardh momenti me ja pordh karrierėn milingonave, prandaj me 28 nėntor tė gjithė nė skenė’ u shpreh Viktor Palokaj nėpėrmjet profilit tė tij nė Twitter.

Ka vite qė janė krijuar hasmėri nė mes Unikkatil qė jeton dhe vepron nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, mirėpo prezent me hite shumė tė dėgjueshme dhe i adhuruar nga njė masė e madhe kėtu, por i padashur pėr njė pjese tė kėngėtarėve qė veprojnė kėtu. Mirėpo superioriteti tij nė muzikė ėshtė sfiduar disa herė me kėrkesė tė pėrballjes fizike posa tė shkelin nė Kosovė TBA.

Por duket se qėllimi i vėrtetė nuk ka qenė lufta e vėrtetė, sa ka qenė lufta virtuale, me qėllim qė t’i bėjė tė gjithė tė faktorizuar dhe kėshtu edhe mė interesant pėr tėrheqje tė adhuruesve.

Por sė fundmi, lufta virtuale ka filluar edhe nė mes TBA dhe OTR, e pėrfaqėsuar nga Noizy.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi