Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn

Shko poshtė

Super Festė e veēantė datėlindjeje pėr Edonėn

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 10:05 amKėngėtarja Edona Llalloshi, tani ditėlindjen e saj tė 32-tė e festoi nė statusin e nėnės. Nė adresėn e saj, nė Facebook, kanė arritur me qindra mesazhe urimi nė shenjė tė gėzimit edhe pėr faktin qė kėtė ditėlindje ajo e kaloi bashkė me vajzėn, Doa.
Ajo ndihet e lumtur pėr kėtė fakt, ndonėse thotė se ėshtė emocion i madh qė nuk mund ta pėrshkruajė me fjalė. “Jam shumė e lumtur qė tani ditėlindjen time tė 32 –tė, pėr herė tė parė po e festoj bashkė me vajzėn time, Doa. Gjatė tėrė ditės kam arritur tė marrė shumė mesazhe nga familjarėt dhe shumė adhurues tė mi dhe me tė vėrtetė kam pasur njė emocion tė pa pėrshkruar”, ka thėnė ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi