Ryva: Nuk mendoj pr martes

Shko posht

Super Ryva: Nuk mendoj pr martes

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:21 pmRyva Kajatazi gjat nj bisede n Top Kosova Radio ka thn se nuk sht duke menduar pr martes meq nuk sht n lidhje me dik.
Duke mos qen n lidhje nuk e kam menduar martesn. Por natyrisht q kur t martohem do t doja t kisha dy ose maksimumi tre fmij, ka thn Ryva.

Aktorja dhe kngtarja, e cila s fundmi ka realizuar kngn Hajde zemr, ka thn se ka punuar shum dhe gzohet q knga e saj sht duke u plqyer.

Prve ksaj knge, Ryva s shpejti ka premtuar se do t vij edhe me nj kng tjetr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi