Eliza tani edhe avokuese e UNICEF-it

Shko posht

Super Eliza tani edhe avokuese e UNICEF-it

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:22 pmEliza Hoxha sht przgjedhur nga UNICEF-zyra n Prishtin t jet avokuese e ktij institucioni pr nj qasje m pozitive ndaj mjedisit kosovar.
Ajo tani sht e angazhuar me kt pun dhe thot se do t avokoj n forma t ndryshme kundr degradimit mjedisor dhe praktikave t duhanpirjes e sidomos n hapsirat e mbyllura, shkruan Zri.

Interesimi i UNICEF-it sht q un t avokoj edhe n promovimin dhe fuqizimin e prfshirjes, zotimit dhe mobilizimin e veprimeve t rinis n t mirn e komunitetit kosovar, prmes kampanjave t shumta, aktiviteteve praktike dhe prkrahjes morale profesionale, n rolin e mentorit t laboratorit inovativ t t rinjve kosovar, n kuadr t UNICEF-i, ka thn Eliza.

Promovimi i nj kulture dhe mundsie kolektive miqsore ndaj mjedisit, vullnetarizmi dhe solidarizimi me iniciativat kreative pr ndryshime pozitive sht fokusi kryesor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi