Ndahen Onuri e Sheherzadja?

Shko posht

Super Ndahen Onuri e Sheherzadja?

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:26 pm
Mediet turke kan shkruar kto dit pr nj nga iftet m t famshme t aktorve n kt vend. Sipas tyre, Sheherzadja dhe Onuri nga seriali 1001 net, prkatsisht Berguzar Korel dhe Halit Ergenc, do t ndahen.

Aktort e famshm jan t martuar q tri vjet. Sipas medieve turke, t cilat kt informacion e kan marr nga burime t besueshme, martesa e tyre do t prishet pr shkak t xhelozis s Berguzarit.

Bukuroshja nga 1001 net sht br shum xheloze q kur bashkshorti i saj, pr t cilin jan mendur edhe shum gra n hapsirat tona, ka nisur t xhiroj filmin Sulejmani Madhshtori. N kt seri, Halit ka disa skena t nxehta me kolegen Merjem Uzerli.

Nse Onuri e Sheherzadja do t ndahen vrtet apo tabloidet vetm dshirojn t ojn pluhur, pritet t shihet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi