Dafina Zeqiri nuk jam shtatzėnė

Shko poshtė

Super Dafina Zeqiri nuk jam shtatzėnė

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:28 pmEdhe pse ka pak ditė qė ka publikuar kėngėn e saj mė tė re, klipi i sė cilės ėshtė xhiruar nė Australinė e largėt, “Dangerously in love”, ku shfaqet me njė bikini, me njė trup tė tonifikuar dhe me abdominale (muskujt e barkut) qė do t’ia kishte zili ēdo femėr; sėrish Duffy-n nuk e kanė lėnė rehat thashethemet…
Mė tė fundit janė ato rreth njė shtatzėnie tė mundshme tė saj, me tė fejuarin Krenar Cocaj. Me sa duket, ata qė janė dyshues, kanė marrė shkas nga “vala e shtatzėnisė” qė ka pėrfshirė shumė kėngėtare shqiptare.
Por ja qė Dafina Zeqiri ka deklaruar nė njė program televiziv se ky nuk ėshtė rasti i saj. Pasi i la disa ditė tė flasin mediet rreth kėsaj ēėshtjeje, vetė hitbėrėsja e “Dangerously in love”, Duffy, ka thėnė: “Shtatzėnė?! Nuk ėshtė fare e vėrtetė, faleminderit shumė!” Kėngėtarja, e cila nuk ėshtė as 22 vjeēe, me siguri i ka lėnė kėto thashetheme tė trazonin shtypin pėr disa javė, me qėllim qė tė ishte nė qendėr tė medieve.
Ajo ėshtė duke u pėrkushtuar seriozisht me muzikėn kėto kohė, madje thuhet se kėnga e saj e radhės do tė jetė njė bashkėpunim me reperin Getoar Selimi tė grupit “Tingulli 3NT”.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi