Rihanna n version klasik

Shko posht

Super Rihanna n version klasik

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:30 pmRihanna po bhet shum e famshme pr veshjet ekstravagante, krcimet provokuese dhe videot muzikore t nxehta.
Por, kngtarja nga Barbados tregon se mund t duket mir edhe me nj pamje klasike.N nj set fotosh pr revistn e prmuajshme Glamour, 23-vjearja shfaqet m n fund e veshur si duhet.
Kur vishem un mundohem t zgjedh rrobat m ekstravagante sepse dua q kur njerzit t m shohin t thon: Po kjo, far dreqin ka veshur kshtu?, shprehet Rihanna pr Glamour.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi