Soni publikon videon e re Nn lkurn tnde

Shko posht

Super Soni publikon videon e re Nn lkurn tnde

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 28, 2011 12:31 pmSoni dhe Mirko do jen n Sardenja kt jav, ku pas nj viti t tejmbushur me pun, kan vendosur t pushojn pr pak koh, aq m tepr q Soni sht n pritje pr tu br nn s shpejti.
Megjithat duket se dhe n pushime, nuk do mund ti qndrojn dot larg skens (t paktn asaj televizive) pasi Soni Malaj lanoi videoklipin e saj t ri pr kngn Nn lkurn tnde (pjes e albumit Unik i cili sht publikuar n fillim t vitit t shkuar).
Pasi knga rezultoi e suksesshme n radio, Soni mori vendimin q ti bnte dhe nj videoklip, biles po ju sjellim dhe nj kuriozitet t vogl, gjat xhirimeve t klipit ajo ka qn n muajt e par t shtatzanis. Nn lkurn tnde sht nj kompozim i Flori Mumajesit, me tekst t Zhakut (Jonida Gjata).

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi